Таксі

МС Таксі Київ
Таксі Київ

Таксі Київ

 ІДС «MC Taxi» – це сучасне, високотехнологічне рішення в сфері перевезення пасажирів як в Києві, так і за його межами. «МС Таксі», не дивлячись на свій, здавалося б, юний вік, зарекомендувала себе як надійний партнер для багатьох компаній і як вірний помічник для тисяч приватних осіб, які часто мають потребу в послугах таксі Києва, трансфери в аеропорти і на вокзали.

 Наша команда невтомно працює для того щоб надати кращий сервіс таксі своїм клієнтам. Ми регулярно обробляємо всі пропозиції та побажання наших клієнтів. Для цього ми постійно відстежуємо дотримання культури спілкування як диспетчерського складу команди, так і водійського.

 Наявність солідного автопарку і співпраця з великою кількістю служб таксі дозволяє подати автомобіль замовнику в найкоротші терміни. І при цьому ми продовжуємо розширювати свій автопарк для того щоб наші пасажири не отримували повідомлень про відсутність вільного авто в їхньому районі.

 Диспетчер служби «Taxi MC» завжди допоможе Вам підібрати підходящий автомобіль, знає адреси практично всіх закладів і великих організацій міста і відповідно зможе забезпечити подачу автомобіля навіть якщо Ви не знаєте точну адресу свого місця розташування.

 Наші водії відмінно знайомі з усіма закутками міста і вміють уникати заторів на дорогах Києва тому вони професіонали своєї справи.

 Команда «таксі MC» регулярно збирає відгуки клієнтів як на офіційному сайті служби, так і на безмежних просторах інтернету, на форумах, в соціальних мережах … Ми вкрай наполегливо просимо Вас залишати свої відгуки, зауваження та пропозиції на нашому сайті. Тільки завдяки Вашим коментарям ми зможемо підвищити якість надаваних Вам послуг таксі на абсолютно новий, високий рівень, якого гідний кожен наш клієнт!