Бізнес таксі

Бізнес таксі, VIP таксі Бізнес таксі давно стало невід’ємною частиною величезного міста. Безсумнівно, кожен бізнесмен користувався його послугами. Його добре використовувати для поїздок на різні заходи, наприклад, зустріч з діловими партнерами в аеропорту, відвідування семінару, презентації, виставки.
Таксі бізнес класу відмінно підходить для супроводу дуже важливих гостей або для інших потреб компанії. Не кожна фірма може дозволити собі витратити гроші на хороший автомобіль, а виглядати перед клієнтом або партнером потрібно респектабельно. У таких випадках машина ідеально підійде для ролі представницького авто.

Переваги бізнес таксі очевидні:

• можливість швидкого виклику за телефонами, вказаними на сайті компанії. Оператор відразу озвучує суму, і машина прибуває в короткі терміни, обумовлені клієнтом
• викликати машину Ви зможете в будь-який час доби. Машина бізнес класу доставить Вас за вказаною адресою вчасно
• їде по будь-якому маршруту: по місту, за місто (ціна буде залежати від класу автомобіля і відстані)
• можливість вибору авто і водія. Компанія надає послуги на професійному рівні. Наші водії виховані, без шкідливих звичок, не нав’язливі
• зацікавленість в постійній співпраці. Для постійних клієнтів у нас знижки
Послуги бізнес таксі для людей, які цінують час, комфорт і надійність. Такий вид транспорту вирішує будь-які питання. Він може швидко доставити потрібні документи за вказаною адресою, буде корисний при організації екскурсії по місту, ділових поїздок.
В останні час таке таксі користується великою популярністю в туристичному, ресторанному та готельному бізнесі. Фірма обслуговує клієнтів на елітних авто. Кожне проходить регулярну діагностику в кращих сервісних центрах. Також ми з відповідальністю ставимося до зовнішнього вигляду машин, так як це важливий аспект для клієнта.
Чому саме наша фірма:
1. У нас ввічливі водії з охайним зовнішнім виглядом. Великий досвід водіння і відмінне знання міста. Це дає можливість швидко і безпечно доставити клієнта на місце.
2. Диспетчер дуже швидко реагує на замовлення і координує роботу водіїв.
3. Менеджери дбають, щоб клієнт залишився задоволений і звернувся в компанію знову. Контролюють роботу всіх співробітників і якість обслуговування.
4. Високий рівень обслуговування.
5. Демократичні ціни.
6. Нас рекомендують.
Найчастіше даний вид таксі замовляють при зустрічі партнера на вокзалі, аеропорту. На переговорах машина підкреслює статус учасників, а також на світських заходах, де важливо підкреслити значимість.
Команда «МС TAXI» працює для своїх клієнтів і вдосконалюється. Ми зарекомендували себе в Києві як надійний і професійний перевізник. Чекаємо Ваших замовлень!