Мобільний телефон таксі

Мобільний телефон таксіЗамовити taxi в нашій службі набагато дешевше, ніж ловити машину на вулиці. Ви ще не вписали наш номер таксі в мобільний телефон? На головній сторінці сайту є наші контактні дані. Ми пропонуємо найкращі умови обслуговування серед київських служб.

Для перевезення пасажирів ми використовуємо відмінні машини, в яких комфортно клієнту. Регулярно аналізуючи ціни, компанія пропонує найкращі умови для наших пасажирів. Таким чином, ми успішно реалізували ідею – комфортні поїздки за доступною ціною.

Ми намагаємося зробити наш сервіс якомога зручніше і доступніше. Враховуємо всі побажання і відгуки пасажирів. Саме тому зростає кількість клієнтів, які одразу стають постійними.

Замовити поїздку в службі таксі по мобільному телефону абсолютно просто:

• кожному клієнту ми гарантуємо особливий підхід і високий рівень надання послуг
• чіткість дій і оперативність
• низькі тарифи
• швидку обробку замовлення
• своєчасну подачу машини
• автомобілі для різних заходів

На сайті служби «TAXI MC» Ви можете оформити замовлення через просту форму. Особливо зручний такий спосіб для людей, які знаходяться в іншому місті і хочуть зробити замовлення заздалегідь. Також, якщо людина зайнята і в нього не вистачає часу на телефонні дзвінки.

Ми намагаємося знизити до мінімуму час подачі таксі, і розподіляємо автомобілі по всіх районах Києва. Днем таксі приїжджає протягом 15 хвилин і 10 хвилин вночі. Установлені фіксовані тарифи, які зручно переглянути в спеціальному розділі сайту. Точну ціну на поїздку Ви будете знати вже в момент, коли робите замовлення.

Перевезення пасажирів здійснюються кваліфікованими водіями з багаторічним досвідом роботи за кермом. Автомобілі повністю відповідають сучасним правилам перевезення пасажирів і багажу. Водій завжди піде на зустріч і допоможе помістити багаж в машину.

Замовлення швидко обробляються і розподіляються за допомогою програмного забезпечення. На виклик відправляють найближчий вільний автомобіль. Диспетчери контролюють якість роботи і виконання заявок цілодобово, для того, щоб забезпечити відмінний сервіс.

Наша служба – це команда професіоналів з великим досвідом. Компанія не стоїть на місці, а постійно розвивається і вдосконалюється. Ми по праву займаємо лідерську позицію серед київських служб таксі.

Досвідчені оператори і водії, для яких Київ рідне місто, відмінно справляються з поставленими перед ними завданнями. Особливу увагу ми приділяємо культурі спілкування і обслуговування клієнтів. Ми цінуємо кожного пасажира і особливо раді, коли до нас звертаються знову і знову.

Наша компанія надає транспорт для весіль, ювілеїв, корпоративних заходів. Є місткі мікроавтобуси, авто з кондиціонерами. Можливість кур’єрської доставки. Якщо з Вами домашній улюбленець, то Ви доберетеся з комфортом. Ми врахуємо всі Ваші побажання. Бажаємо приємних поїздок на наших автомобілях і щасливої ​​дороги!