Робота з MobileTaxi

Стан:

Зелений колір – програма працює коректно і ви можете брати замовлення.

Жовтий – програма намагається з’єднаєтися з сервером (якщо протягом 10-20 сек стан не змінює колір на зелений значить є проблема із з’єднанням). Необхідно перевірити рахунок на вашому телефоні (або наявність інтернет трафіку), перевірити налаштування інтернету в телефоні (ввімкнути “передачу даних” і можливо замовити налаштунки у вашого оператора мобільного зв’язку), спробувати перезавантажити телефон.

Червоний – прийом замовлень відключений вашою диспетчерською (або адміністратором). Необхідно зв’язатися з диспетчерською для уточнення.

Натисніть щоб показати / приховати зображення
041 042 043

 

Фільтрація замовлень:

Фільтрація використовується для визначення найближчих до вас замовлень. Для фільтрації можна використовувати простий “Фільтр” (вказується тільки сектор подачі) або “Розширений фільтр” (можна вказати як сектор призначення так і конкретну вулицю). Так само можна використовувати систему “Автозахоплення” (попередньо налаштувавши Розширений фільтр).

Для використання простого фільтра необхідно його включити встановивши прапорець перед “Фільтр включений”, потім зайти в “Фільтрація по сектору” та встановити другий прапорець перед “Фільтрація по сектору”, а потім вибрати сектор в якому ви перебуваєте зі списку або почати вводити перші літери його назви в текстове поле і вибрати сектор. Робота фільтра буде відображена в верхньому правому куті зображенням “лійки” зеленого кольору.

Для використання розширеного фільтра або автозахоплення необхідно вимкнути простий фільтр (якщо він був включений). Зайти в пункт “Розширений фільтр”, натиснути “Додати фільтр”, задати йому назву (не обов’язково; в прикладі “Перший”). Відзначити прапорцями необхідні пункти фільтрації, зайти в кожен з них і відзначити необхідні пункти (сектор подачі, сектор призначення, враховувати сусідні сектори чи ні і т.д.). Вийти з фільтра і вибрати його натисканням на назву в списку фільтрів, в меню вибрати або “Автозахоплення” або “Розширений фільтр” (Відзначати відразу обидва пункти не потрібно тому один суперечить іншому). При автозахопленні, якщо замовлення задовольняє умови вашого фільтра то буде взяте вашою програмою автоматично. Стан автозамовлення і розширеного фільтра відображається у верхньому правому куті зеленим “кружком” або “лійкою” відповідно.

Натисніть щоб показати / приховати зображення
018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

 

Ефір і взяття замовлення:

Замовлення за замовчуванням відображаються у вкладці “Ефір” (або в двох вкладках “Ефір” і “Попередні” якщо налаштовано). В кожному замовленні вказується тариф (грн); відстань поїздки (км); комісія що буде стягнута (%); “П” – якщо замовлення попереднє, дата та час подачі якщо замовлення попереднє; сектор подачі та сектор призначення (після “-“); номер будинку, вулиця подачі та номер будинку, вулиця призначення (після “-“). Після натискання на “гаряче” замовлення будуть доступні кнопки “Взяти (10)”, “Час подачі” (якщо ви хочете вказати що будете за адресою не через 10 хвилин, а через 5 або 15 хвилин) і “Скасувати” (якщо ви натиснули на замовлення випадково або передумали брати це замовлення). При натисканні на “попереднє” замовлення час подачі не вибирають тому що клієнт вказав конкретний час подачі в самому замовленні і будуть доступні кнопки “Взяти” або “Скасувати”.

Натисніть щоб показати / приховати зображення
031 032 033 034

 

Зв’язок з диспетчером:

Використовується для уточнення деталей по конкретному замовленню, зняття замовлення (обов’язково вказуйте ваш позивний та адресу подачі замовлення). Натисніть “Меню”, “Дод. Функції”, “Зв’язок”, “Зателефонувати” та натисніть на зручний для вас оператор мобільного зв’язку (дзвінки тарифікуються згідно з вашим тарифним планом).

Натисніть щоб показати / приховати зображення
035 036 037 038

 

Вихід з програми:

Для завершення роботи натисніть “Меню”, “Вихід”, “Вихід із закриттям” і підтвердіть вихід.

Натисніть щоб показати / приховати зображення
039 040

 

Надзвичайна ситуація:

У разі якщо на вас або ваше авто стався напад натисніть кнопку “Байкал” з “Меню” і підтвердіть натискання. Диспетчер відразу ж спробує з вами зв’язатися і в разі необхідності викличе до вас найближчих водіїв та \ або поліцію. Ставтеся відповідально до натискання цієї кнопки.

Натисніть щоб показати / приховати зображення
045 046