Таксі бізнес класу

Таксі бізнес класу
Положення зобов’язує бути на високому рівні і виглядати солідно? Бракує машини представницького класу? Не у всіх є можливість її купити. Немає приводу засмучуватися! Таксі бізнес класу нашої фірми буде відмінним методом вийти з ситуації. Ми допоможемо провести бізнес поїздки і зустрічі на належному рівні.
 Замовити послуги презентабельного автомобіля, клієнт може, звернувшись до нашого диспетчеру або безпосередньо на сайті компанії. Машина буде у Вашому розпорядженні – скільки буде потрібно. Ви зможете з комфортом переміщатися по місту і області.
 

До послуг солідних людей великий вибір сучасних автомобілів представницького класу в Києві. Таксі бізнес класу пропонує:

 • без відмінних табличок
 • професійне обслуговування ввічливим водієм і операторами служби taxi
 • оперативне перевезення по місту та області, незважаючи на затори
 • зустріч ділових партнерів в аеропорту та на вокзалі
 • автомобілі чисті, справні і мають відмінний зовнішній вигляд
 • наша служба надає послуги цілодобово і без вихідних
 • автомобіль може бути закріплений за клієнтом на постійній основі

 Ви зможете особисто вибрати відповідний для себе автомобіль для майбутнього бізнес – заходу. У наявність мікроавтобуси для зустрічі делегацій. Будуть враховані всі Ваші побажання. Зробити замовлення можна заздалегідь і в терміновому порядку. Це не впливає на ціну послуги. Наша служба таксі повністю відповідає всім вимогам надання послуг преміум – класу.

 Постійним клієнтам, які користуються нашими послугами ми пропонуємо вигідні умови співпраці. Детальну інформацію можна дізнатися у наших операторів. Ми цінуємо час своїх клієнтів, і подача презентабельного автомобіля завжди буде проводитися вчасно. Про нас говорять, як про надійну компанії!