Таксі трансфер

Таксі трансфер Таксі трансфер передбачає поїздку з одного пункту до іншого за фіксованим тарифом. Не передбачені зупинки на шляху прямування для висадки пасажирів. Така послуга ідеально підходить для зустрічей або проводів в аеропорту, залізничного вокзалу, на урочисті заходи, трансфер по визначних пам’ятках міста.

 Найбільш затребувані трансфери – це зустріч і проводи туристів і гостей міста. Тариф залишається фіксованим, з якої точки Ви б не відправлялися. Професійні водії нашої служби і комфортні автомобілі роблять роботу успішною і якісною.

 

Таксі трансфер має певні переваги:​

 • клієнт може сам підібрати собі модель автомобіля. У нашому автопарку є автомобілі економ і бізнес класу, які відмінно підходять для зустрічі делегацій партнерів. Є можливість замовити комфортабельні мікроавтобуси
 • taxi подається завчасно. Пасажири можуть бути впевнені на сто відсотків, що машина забере їх вчасно і доставить за вказаною адресою. Водій обов’язково допоможе з багажем
 • машина подається в ідеально чистому стані як зовні, так і всередині салону. Перед кожною поїздкою проводиться чистка транспортного засобу
 • водії відмінно знають карту Києва і області
 • для постійних клієнтів передбачені знижки
 • додаткові опції: кондиціонер, підключення до інтернету, дитяче крісло
 • вартість поїздки відома заздалегідь

 Бронювання таксі – це хороший спосіб, який позбавляє людей від метушні, зайвого нервування, і забезпечує своєчасне прибуття. Диспетчер при замовленні машини відразу зможе назвати ціну поїздки. Вам варто лише вказати передбачуваний маршрут.

 Під час поїздки туристи можуть вивчити пам’ятки Києва, які будуть зустрічатися по шляху. Водії стануть безкоштовними гідами. Якщо Ви шукаєте трансфер або тільки плануєте подорож, скористайтеся нашими послугами. Зробити замовлення заздалегідь можна на нашому сайті.

 Великою популярністю користується трансфер до готелю. Зазвичай цю послугу бронюють за кілька днів до початку поїздки. Вкажіть диспетчеру дату, місце і час подачі машини. Вас зустрінуть з табличкою, де будуть вказані Ваші ім’я та назва готелю. Звернувшись до нас, Ви знайдете надійного помічника.